Lashart on, nagu nimi viitab, ettevõte mis tegeleb kõige ripsmepikendustega seotuga. Sõna "art" tähendab aga enamat kui lihtsalt fantaasia tööd. Ettevõte asutaja Carmen Palmiste on alati omanud visiooni selle valdkonna ja teenuse kvaliteedi osas. Carmen usub, et ripsmepikendused peavad olema nagu kunstnik kes teeb kunsti - loodud kirega! Ning see kirg on see, mis loob kvaliteeti. Need on asjad mida ettevõtte nimi ja väärtused peegeldavad. See on see mida LashArtShop brändi tooted esindavad ja mida LashArtStudio teenused peegeldavad.

Kuigi ettevõte sündis vaid vajadusest, kasvas ja arenes ta kannutatud kirest. See sillutas tee "LashArt"-i sünnini, mis on tuntud nimi ripsmepikenduste valdkonnas toodete turustamisel ja teenuste pakkumisel, hinnatud ja armastatud meie imeliste klientide poolt.

Teenused

Kirg loob kvaliteedi! Ja see on midagi milles oleme veendunud oma südames. Oma ala parimad professionaalid nõustavad teid alati ning annavad teile parimat nõu ning hoolitsevad teie eest. Meie kliendid on meie pere.

Koolitused

Soovid omandada uue ameti? Õppida lisa olemasolevatele oskustele? Siis oled õiges kohas. Meie salongi koolitajad on kõik väga suure praktikaga ning siiani omavad suurt kliendibaasi ka ise. Kogemused tulevad vaid läbi praktika!

Kontakt

Asula 3- 307,  Tallinn 

carmen.palmiste@gmail.com